sohbet İSLAMİ SOHBET GİRİŞİ sohbet

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

İslami Chat Sohbet

Müslüman ülkemizin her şehrinde bulunan insanların islami sohbet odaları üzerinde buluşturarak ücretsiz dini sohbet etmelerine imkan sağlayan Resmi islami sohbet sitesi. Sizlere islami arkadaşlığın kapılarını aralıyor. İnsanların hobilerine ve ilgi alanlarına göre dini sohbet odalarını aktif ederek,bayanlarin daha kolay sohbet etmelerine ve kaynaşarak seviyeli sohbet etmelerine olanak sağlıyoruz. Yetişkinlere özel sohbet dini chat odaları platformudur. Üyelik işlemleri ile uğraşmadan, rahatlıkla sohbet sistemimiz üzerinden bağlantı kurabilir, hem mobil cihazlarınız aracılığı ile hemde teknoloji özelliği olan internet uyumlu diğer cihazlarınızla islami sohbet ağımızı ziyaret edebilirsiniz.

İslami Mirc indir

dini mirc indir

İslami mIRC indir

sohbet sitesi islami mIRC sohbet kullanıcıları, bilgisayar üzerinden dini sohbet sitesine girmeyi planlayan sohbet severlerdir. Mobil islami sohbet ve çeşitli dini chat uygulamalarından değil de, daha büyük ekranda daha hızlı kullanım olanağını yakalamak için mIRC tercih ederler.

Dini mIRC sohbet ile islami mobil sohbet arasında aslında pek fark yoktur.dini Sohbet edebileceğiniz kişiler ve islam sohbet odaları aynı iken, sadece bilgisayar üzerinde zaman geçirenlerin tercih ettiği bir uygulamadır. Çoğunlukla sohbet odalarında çokça zaman geçirmiş, sonrasında operatör olmuş kişiler mIRC kullanarak chat odalarına dâhil olurlar.

islami Mirc Nedir? dini Mirc Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?

sohbet odaları

mIRC, yaklaşık 5 MB. büyüklüğünde küçük bir dosyadır. Kurucusu Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilip günümüze kadar gelmiştir. Sohbet sitesine girmeye gerek kalmadan, yeni insanlarla sohbet edip, zaman geçirmek için kullanılır. Bilgisayarınızı kasan ve zarar veren bir program değildir. Sohbet platformlarının kendilerine özel mIRC yazılımı bulunmaktadır. Rumuz kaydetmek, kanal kaydetmek gibi birçok işlemi, komut bilmeye gerek kalmadan halledebilmenizi sağlar. Oysa yeni nesil mobil sohbet uygulamalarında da bu özellik vardır fakat eski sohbet kullanıcıları çoğunlukla mIRC kullanır.

mIRC sohbet, aynı diğer chat sohbet uygulamaları gibi diğer kullanıcılar ile eş zamanlı olarak sohbet etmenize olanak sağlar. Mobil sohbet ve chat uygulamalarından tek farkı, daha kolay kullanım ve bilgisayar ile kullanıldığından ötürü daha büyük ekranda sohbet etmektir. Günümüzde akıllı telefonlar bilgisayar görevi gördükleri için, birçok evde bilgisayar kalmaması, kullanıcıların çoğunu mobil sohbet kullanmaya teşvik etmiştir.

Sizlerde islamisohbet.com.tr için özel olarak yaptırılmış islami mIRC kullanmak isterseniz, ana sayfada bulunan mIRC indir linkine tıklayarak sohbete dahil olabilirsiniz. Bilmediğiniz kaynaklardan mIRC indirmenizi tavsiye etmemekteyiz. Bazı zararlı yazılım barındıran mIRC’ler, trojan görevi görmektedir ve bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Sohbetportal.com tarafından hazırlamam mIRC sohbet programında hiçbir zararlı yazılım bulunmamakta olup, gönül rahatlığı içerisinde, çayınızı elinize alarak tüm kullanıcılar ile sohbet etme imkânı bulabilirsiniz.

islami Sohbet Portal Mirc

mirc indir
Dost site: islami sohbet

İslami dini sohbetSohbet